Informacje

Producenci

Najczęściej kupowane

Lampa LED pozycyjna boczna żółta (182)

WAS182

WAŚ

Nowy produkt

WAŚ
Lampa LED pozycyjna boczna żółta długa 12V/24V.

Więcej szczegółów

36,61 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kraj produkcjiPolska
Grupa produktówW37
Źródło światłaLED
Napięcie pracy12/24V
Typ lampyjednofunkcyjna
Funkcjeświatło pozycyjne boczne
Strona montażuuniwersalna
WodoodpornośćIP66/IP68
HomologacjaECE, E20
Gwarancja24 miesiące
EAN5907465121828

Więcej informacji

Lampa światłowodowa produkowana w oparciu o technologię diod świecących LED oraz światłowodu wykonanego z PMMA przeznaczona jest do stosowania w samochodach ciężarowych, przyczepach i naczepach.

Lampa możliwa jest do zamontowania w samochodach ciężarowych, przyczepach i naczepach według wymagań klienta. 


Wymieniona wyżej lampa produkowana jest w oparciu o podzespoły elektroniczne. Zawiera ona w sobie element świetlny oparty na technologii LED orasz element rozprowadzający i emitujący światło (światłowód, który jest nowością na rynku.

Barwa pomarańczowa samochodowa pozycyjna – obrys boczny. Lampa światłowodowa z powodzeniem stosowana może być w pojazdach zasilanych instalacją o napięciu 12V i 24V. 

Lampa światłowodowa pracuje całkowicie bezobsługowo, ponieważ nie wymaga wymiany żarówek. Żywotność światła szacuje się (wg. producenta LED) na około 100.000 godzin ciągłej pracy; dla porównania żywotność żarówek wynosi około 300 godzin. Dodatkowe oszczędności wynikają z faktu, iż zastosowane diody świecące (LED) zużywają bardzo mało energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła, co może niewątpliwie wpływać na poziom zużycia paliw stosowanych w pojazdach, a tym samym pozytywnie oddziaływać na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego. 

Przedmiotowa lampa jest bardzo nowoczesna w porównaniu z dotychczas stosowanym oświetleniem żarówkowym. Na terenie kraju nie ma innych producentów lamp samochodowych, którzy zastosowaliby w lampie z przeznaczeniem do samochodów ciężarowych elementów świetlnych – diod święcących (LED) oraz jednocześnie technologii światłowodowej. 

Nowa lampa daje się łatwo akceptować jako produkt na rynku krajowym jak i na rynkach zagranicznych. Spowodowane jest to całkowitą bezobsługowością i łatwością montażu. Zastosowane elementy elektroniczne wykluczają całkowicie możliwość uszkodzenia lampy spowodowane zamianą biegunowości przewodów. Przeprowadzone wielomiesięczne badania w skrajnie zmieniających się warunkach temperaturowych, wilgotnościowych oraz wytrzymałościowych na wstrząsy dały nam pewność co do bezkonkurencyjnej jakości nowych lamp. 

Lampa została zbadana w Instytucie Transportu Samochodowego w Warszawie na zgodność z Regulaminem EKG ONZ oraz uzyskała homologację Ministerstwa Infrastruktury (kserokopie homologacji w załączeniu). 

W wyniku wprowadzenia na rynek nowych lamp, w oparciu o nowoczesne technologie i rozwiązania innowacyjne, nie stosowane dotychczas w Polsce na skalę przemysłową, zwiększa się sprzedaż na rynek krajowy jak i zagraniczny jak również zwiększa się konkurencyjność firmy. Nowa lampa wyprzedza technologicznie i jakościowo wyroby wiodących firm zachodnich, przy znacznie niższych cenach.
Przy jednakowym poziomie kosztów stałych, dodatkowy przychód polepszy efektywność przedsiębiorstwa i pozwoli na wdrożenie kolejnych nowoczesnych energooszczędnych wyrobów. 

Należy również nadmienić, że opinie naszych klientów wyrażają pozytywny pogląd na estetykę naszego wyrobu i jego nowoczesne cechy użytkowe. 

Reasumując należy stwierdzić, że powyższy wyrób można scharakteryzować następującymi cechami:


• Oszczędny w poborze energii elektrycznej,
• Bezobsługowy,
• Wodoszczelny
• Odporny na warunki atmosferyczne i temperatury otoczenia,
• Nowoczesne i estetyczne,
• Wielokrotnie wyższa żywotność produktów (w porównaniu z lampami żarówkowymi),
• Zdecydowanie większa powierzchnia świetlna (widoczna)

 

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Lampa LED pozycyjna boczna żółta (182)

Lampa LED pozycyjna boczna żółta (182)

Lampa LED pozycyjna boczna żółta długa 12V/24V.
  • Szybka dostawa

    Nasz sklep oferuje sprawdzonych przewoźników, między innymi kuriera DPD oraz kuriera Poczty Polskiej Pocztex

  • Zamówienie telefoniczne

    Dla wygody klientów, realizujemy także zamówienia składane telefonicznie, zapraszamy do kontaktu

  • Płatności

    Za zakupione przedmioty z łatwością można zapłacić przelewem lub płatnościami on-line dzięki serwisowi DotPay, który obsługuje także karty kredytowe