Informacje

Producenci

Najczęściej kupowane

Panel LED światło rozproszone W222.7 12V-24V 1583 DARK OFFROAD

1583 DARK OFFROAD

WAŚ

Nowy produkt

WAŚ

Panel LED DARK OFFROAD światło rozproszone W222.7 (1583 DARK OFFROAD). Lampa zespolona przednia.

Więcej szczegółów

1 299,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kraj produkcjiPolska
Grupa produktówW221.7
Źródło światłaLED
Napięcie pracy12V-24V
Typ lampyzespolona
Funkcjeświatło robocze, światło dekoracyjne górne, światło dekoracyjne dolne, animacja światła górnego
Strona montażuuniwersalna
WodoodpornośćIP6K9K
HomologacjaECE, E20
Gwarancja24 miesiące

Więcej informacji

Lampy zespolone przednie W222 to wyjątkowo wydajne lightbary FULL LED dostępne w wersjach z homologacją drogową i Offroad. W wersji z homologacją drogową wyposażone są w: bardzo wydajne światło drogowe, światło pozycyjne oraz światło ostrzegawcze żółte lub niebieskie. W wersji Offroad lampy posiadają niezwykle wydajne światło robocze i światło błyskowe (żółte lub niebieskie) lub podświetlenie białe w wersji statycznej bądź dynamicznej. Dodatkowo, możliwa jest animacja świetlna typu positive lub negativ, czyli światłem lub cieniem.
Każda z lamp mierzy 20 cali, dostępne są z kloszem standardowym – bezbarwnym lub z kloszem przyciemnionym zw. „DARK”. Wersja SUPER DARK posiada dodatkowo ciemny podklosz. Lampy w wersji OFFROAD oferowane są ze światłem rozproszonym do szerokokątnego rozświetlenia pola roboczego, bądź ze światłem skupionym do sięgnięcia w dal.
Korpusy lamp W222 maja kształt łuku a każda z lamp składa się z wąskiego i szerokiego panelu świecącego. Animacja światła pływającego dostępna jest do wyboru na wąskim panelu górnym, jak i szerszym dolnym.
Lightbary serii W222 są kompatybilne elektromagnetycznie tzn. że nie emitują zakłóceń elektromagnetycznych oraz są na te zakłócenia odporne. Wszystkie lampy spełniają wymagane normy a przy tym są odporne na zapylenie oraz wilgoć. Ponadto są uniwersalne napięciowo – działają w zakresie 12V – 24V.

Korpus lampy

Kształt korpusu lampy i wysokogatunkowe aluminium użyte w produkcji zwiększają ilość odprowadzanego ciepła, a co za tym idzie wydłużają żywotność diod LED. Użycie aluminium zamiast tradycyjnej stali pozwoliło znacząco zmniejszyć wagę całej lampy. Dodatkowo, cały korpus został w sposób dwuwarstwowy zabezpieczony przed korozją, co pozwala bezproblemowo użytkować go przez długie lata.

Całkowicie szczelne zamknięcie lampy mogłoby mieć niekorzystne skutki przy dużych wahaniach temperatur i zmiennych warunkach atmosferycznych. Dlatego dla prawidłowego funkcjonowania wszystkich jej elementów składowych nie bez znaczenia pozostaje zachowanie odpowiedniej cyrkulacji powietrza. W tym celu lightbary wyposażone są w specjalną membranę, która poza odpowiednią cyrkulacją powietrza jednocześnie zabezpiecza przed wilgocią i wodą.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Panel LED światło rozproszone W222.7 12V-24V 1583 DARK OFFROAD

Panel LED światło rozproszone W222.7 12V-24V 1583 DARK OFFROAD

Panel LED DARK OFFROAD światło rozproszone W222.7 (1583 DARK OFFROAD). Lampa zespolona przednia.

  • Szybka dostawa

    Nasz sklep oferuje sprawdzonych przewoźników, między innymi kuriera DPD oraz kuriera Poczty Polskiej Pocztex

  • Zamówienie telefoniczne

    Dla wygody klientów, realizujemy także zamówienia składane telefonicznie, zapraszamy do kontaktu

  • Płatności

    Za zakupione przedmioty z łatwością można zapłacić przelewem lub płatnościami on-line dzięki serwisowi DotPay, który obsługuje także karty kredytowe